Van impetigo tot MRSA: wat moet je weten als huisarts?
Wat doe je als impetigo niet reageert op de gebruikelijke behandeling of steeds terugkomt? Wanneer is het zinvol om te kweken? En wanneer moet je denken aan resistentie of MRSA?
Tijdens het webinar Van impetigo tot MRSA: wat moet je weten als huisarts? nemen we je aan de hand van herkenbare casuïstiek mee van een veelvoorkomende huidinfectie naar de minder alledaagse praktijk van antibioticaresistentie en MRSA. Huisarts en arts-microbioloog bespreken samen de praktische afwegingen rond diagnostiek en behandeling. Daarnaast gaan we in op de landelijke ontwikkelingen rond MRSA en op de vraag: wat doe je als MRSA daadwerkelijk wordt aangetoond?
Een praktisch en interactief webinar met informatie die je direct kunt toepassen in de praktijk.
Klik hier voor de flyer.
Maandag 23 november 2026 | 19.30–21.00 uur | online
Deelname is kosteloos. Accreditatie is aangevraagd bij ABAN en VHIG.
Aanmelden voor het webinar kan via Home – AMRWeek.nl
Het webinar wordt georganiseerd in het kader van World AMR Awareness Week en wordt niet gesponsord door de farmaceutische industrie.